Návrat na hlavní stranu rustikalni-dlazby.cz
Cihlový design Dekor dřeva Rustikální obklady Imitace kamene Historizující dlažby

Rustikální dlažby a obklady - naše služby zákazníkům

Na této stránce najdete další informace o službách, které umíme poskytnout, velmi jednoduše se na ní můžete orientovat pomocí menu na pravé straně našeho webu.

Poku Vám bude cokoli chybět nebo budete potřebovat jakékoli další informace, jsme Vám zcela k dispozici - neváhejte nás kontaktovat.

Zasílání vzorků

V případě, že potřebujete vidět konkrétní dlažbu či obklad naživo není pro nás poblém poslat kamkoli v České Republice dlaždici nebo její odřezek jako vzorek, pokud je k dispozici - a to za cenu poštovného (75 Kč) na dobírku. Ve většině případů, kdy vzorek k dispozici není, je možné jej dovézt od výrobce (tedy můžeme ho zaslat s malým zpožděním).

Zasílání katalogů

Pokud je k dispozici katalog pro konkrétní sérii, zašleme jej zdarma na Vaší adresu. Pokud takový minikatalog k dispozici není, domluvíme se na dalších možnostech (zapůjčení kompletního katalogu výrobce, zaslání internetové adresy, na které jsou podrobnější informace a pod.). Neváhejte nás kontaktovat.

Dovoz zboží

V případě, že u nás zakoupíte zboží, můžeme zajistit jeho dopravu k Vám - upozorněte nás už při objednávání, že máme do cenové nabídky vypočítat i cenu dopravy.

Architektonické poradenství

V případě zájmu či potřeby Vám naše architektka ochotně poradí a pomůže či vypracuje architektonický návrh pokládky objednávaných obkladů a dlažeb. Více informací na jejím emailu: maky@obkladyvilimek.cz

Slovníček pojmů

Jako malé překvapení jsme pro Vás připravili malý slovníček odbornějších pojmů používaných na těchto stránkách (ale jistě i na jiných stránkách jejichž hlavním námětem jsou obklady a dlažby, a to nejen rustikální).

Budeme rádi za každý dotaz, který nám pomůže náš malý slovníček rozšířit.

Odkazy

Na toto místo chceme průběžně umísťovat zajímavé odkazy:

Kontakty

Kontaktovat nás můžete na adrese pixa@obkladyvilimek.cz nebo telefonu 776 744 063.

Další kontakty najdete na internetových stránkách naší firmy - zde.

Dlažby imitující cihly nebo staré cihlové dlažby Dlažby v dekoru dřeva Rustikální obklady a dlažby - koupelny i kuchyně Rustikální dlažby jako imitace různých typů kamene kamene Historizující dlažby napodobující dlažby secesní, klasicistické, prvorepublikové i dlaždice z dalších historických období.

Kontakt: J.V.Pixa 776 744 063, pixa@obkladyvilimek.cz, www.obkladyvilimek.cz, eshop.obkladyvilimek.cz